Nie musisz się martwić szukaniem informacji, czy bieganiem za dokumentami. Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, a w tym czasie My będziemy działać na Twoją korzyść: zaoferujemy nieruchomość, zaprezentujemy ją, zweryfikujemy stan prawny/fizyczny oraz uzyskamy potrzebne dokumenty.


Sprawdzamy stan prawny oraz fizyczny nieruchomości. Dzięki temu wiesz, co kupujesz. Jeśli sprzedajesz – masz świadomość, że osoba kupująca jest zweryfikowana, a Twoja nieruchomość sprawdzona i zabezpieczona przed oszustwami.


Wbrew pozorom, oszczędzasz. Szczególnie w przypadkach, kiedy pojawiają się nieprzewidziane sytuacje, które mogą Cię narazić na straty finansowe. Dzięki naszemu doświadczeniu lwią ich część jesteśmy w stanie wyeliminować, zanim się pojawią. I oszczędzić Twoje pieniądze.


Nie owijamy w bawełnę. Wykładamy na tacy wszystkie za i przeciw. Niczego nie ukrywamy. Pokazujemy Ci, co możesz zyskać, a co nie jest najlepsze. Doradzamy, jak zoptymalizować sprzedaż, by była skuteczna.
Ostateczna decyzja pozostaje w Twoich rękach.


Dla nas nie istnieje słowo „szablon”. Każdy klient, i również TY, i nieruchomość, którą się zajmujemy, to inna historia, inne okoliczności. Dlatego nasza współpraca uzależniona jest od TWOICH potrzeb i okoliczności, a nie od listy do wypełnienia w naszych kajecikach.


Kluczem jest rozmowa. Jeśli potrzebujesz konkretnej formy reklamy, to ją otrzymujesz. Nie mamy zamiaru wciskać Ci wszystkiego wokół w pakiecie, „bo się przyda”.
Usługi, które otrzymasz, będą wynikały z tego, co chcesz osiągnąć.


Nasz zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco z zagadnieniami prawnymi oraz ekonomicznymi. Mamy już ponad 10 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości. Porządnie przygotowani zajmiemy się obsługą nawet bardzo skomplikowanej sprawy.
Nie będziemy marnować Twojego cennego czasu.


Współpracując z nami, masz dostęp do danych dotyczących Twojej nieruchomości. Wiesz, jakie jest nią zainteresowanie, gdzie jest reklamowana. Na bieżąco możesz kontrolować postępy w procesie sprzedaży.

Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości, to pozwól je sobie rozwiać.
Zapraszamy na rozmowę.